Producenci
Zwroty i reklamacje

Reklamacje oraz odstąpienie od umowy realizowane będą zgodnie z postanowieniami regulaminu dostępnego na stronie sklepu.

 

W celu złożenia reklamacji prosimy:

1. Wypełnij formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, dokładna nazwa produktu, numer dowodu zakupu produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Formularz reklamacji możesz pobrać tutaj.

2.Odeślij produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dowodu zakupu i wypełnionym formularzem reklamacji.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Fire Stop Serwis Sp. z o.o.
Szczawiowa 53 B

70-010 Szczecin

 

W celu odstąpienia od umowy prosimy:

1. Wypełnij formularz reklamacji
Wypełnij formularz odstąpienia od umowy i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, dokładna nazwa produktu, numer dowodu zakupu produktu i data zakupu. Formularz odstąpienia od umowy możesz pobrać tutaj.

2.Odeślij produktu
Odstępując od umowy prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dowodu zakupu i wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy.

Produkt należy wysłać na adres:
Fire Stop Serwis Sp. z o.o.
Szczawiowa 53 B

70-010 Szczecin

 

W przypadku jakichkolwiek pytań możesz też skontaktować się z obsługą sklepu korzystając z formularza kontaktowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl